Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ZUMBA

Piękna słoneczna pogoda pozwoliła nam na to, by czerwcowe zajęcia sportowe „Zumba” odbyły się na świeżym powietrzu. Na placu znajdującym się tuż za pawilonem Wojciechówka licznie zgromadzili się Mieszkańcy Naszego Domu. Nie tylko ci biorący czynny udział w zajęciach, lecz i ci, którym zdrowie już nie pozwala, jednak radość życia i chęć przebywania z innymi wciąż żyje w ich sercu.
Układy taneczne mniej lub bardziej znane, nowe ruchy i utwory muzyczne wywołały lekkie zamieszanie wśród zgromadzonych, jednak wszyscy bardzo szybko wczuli się w rytm i z ogromną chęcią poddali się otaczającej melodii.
Skoczne dźwięki przebojów muzycznych pozwoliły wszystkim na dobrą zabawę. Połączenie ćwiczeń ruchowych, wspólny śpiew i taniec rozruszały ręce i nogi oraz serca zgromadzonych Mieszkańców, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie.

MARTYNA MARCZAK

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.