Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„PIOTRUŚ KRÓLIK” W PILSKIM KINIE “HELIOS”

  10 maja grupa Mieszkańców naszego Domu wyjechała do Piły, aby wspólnie spędzić miło czas – zwiedzić miasto i oderwać się nieco od codzienności.
  Wraz z opiekunami wybrali się tam do kina „Helios”, w którego repertuarze był właśnie „Piotruś Królik” – najnowszy film oparty na klasycznej powieści Beatrix Potter o niesfornej ekipie zwierząt pragnących dostać się do ogródka złego gospodarza. Tytułowy bohater, to postać wyjątkowa – na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia jego rodziny. Piotruś Królik toczy wojnę z panem McGregorem o kontrolę nie tylko nad ogrodem, ale i serce sąsiadki zakochanej w zwierzętach. Komedia kończy się, pojednaniem rodziny królików z McGregorem i wspólnie już dążą do odbudowania poprawnych relacji z sąsiadką.
  Nasi Mieszkańcy opuszczali kino rozbawieni i niezwykle szczęśliwi. Kolejna atrakcja, jaka ich czekała po dość długim seansie, to posiłek w restauracji KFC. Wzmocnieni na ciele i w bardzo dobrych humorach, wyruszyliśmy w drogę powrotną, aby w Domu podzielić się miłymi wrażeniami z wycieczki, ze swoimi Współmieszkańcami.

MICHAŁ MUREK