Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zabawa noworoczna

  Styczeń to również karnawał – to czas dobrej zabawy, tańca, muzyki i ucztowania. Każdego roku nasi Mieszkańcy – tradycyjnie już – z wielką radością biorą udział w Zabawie Noworocznej i zawsze jest to dla nich wielkie przeżycie. Odbyła się ona w głównej świetlicy Domu 16 stycznia.
  Pięknie udekorowana sala, wesoła, skoczna muzyka i wspaniałe humory – wszystko to sprawiło, że na parkiecie wciąż wirowały rozbawione pary.
  Taniec to również duża porcja ruchu, więc Dyrekcja Domu zaserwowała wszystkim uczestnikom balu przepyszny, słodki poczęstunek oraz orzeźwiające napoje.
  Czas w przyjaznym towarzystwie niezwykle szybko minął. Cudowna atmosfera sprawiła, że na wszystkich twarzach gościł radosny uśmiech, a wspomnienia pięknych chwil, długo jeszcze będą w pamięci tych, którzy razem ten rozpoczynający się rok witali.

IWONA ZAGOZDON – SZMYT

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.