Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zabawa karnawałowa

 21 stycznia, to każdego roku data szczególna – Dzień Babci. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Siostry Łucji, na parterze Oddziału Wojciechówka odbyła się – między innymi z tej okazji – zabawa karnawałowa. O godzinie 13:00, uśmiechnięte i chętne do zabawy Mieszkanki spotkały się w jadalni, której karnawałowy nastrój podkreśliły samodzielnie wykonane ozdoby oraz słodki poczęstunek. Do tańca zachęcała wesoła muzyka.
 Mieszkanki pozostałych pięter ochoczo dołączyły do radośnie roztańczonych koleżanek i personelu. Dobre nastroje i wszechobecny dobry humor zainspirował uczestniczki zabawy do wcielenia się w różnobarwne postacie ze świata bajek i baśni. Po miło spędzonym czasie zmęczone, ale uśmiechnięte Babcie, oraz pozostałe Panie, nucąc wesołe melodie, rozeszły się do swoich pokoi.

JOANNA CZERWIŃSKA

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.