Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Sylwester na oddziale Teresówka

Sylwester…

Kończy się rok – co nam przyniósł? A co nowy przyniesie?

Pewnie każdy zastanawia się nad tym w dniu poprzedzającym nowy okres w życiu. Mieszkańcy oddziału Teresówka wraz z Siostrami – Martą i Katarzyną, świętowali w tym dniu na całego: zabawa, śpiew, taniec, toasty, a co najważniejsze – gra Sióstr na gitarze- trwały do późnych godzin wieczornych. Mieszkańcy bawili się znakomicie: kosztowali słodkich napoi, ciast i innych przysmaków. Mieli też okazję do rozmów z Siostrami. Uśmiechnięci, szczęśliwi nie liczyli godzin i ze zdziwieniem przyjęli zbyt szybko nadchodzący czas zakończenia tak miłego spotkania.

Późnym wieczorem zmęczeni, lecz szczęśliwi i zadowoleni, udali się na spoczynek z nadzieją, że 2021 rok będzie lepszym od tego, który przeszedł już do historii. Często martwimy się zbyt szybkim upływem czasu, ale teraz może dobrze, że ten trudny, stary rok już się skończył?

Wioletta Nowak

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.