Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

SPOTKANIE POETYCKO – MUZYCZNE

26 czerwca 2017 roku, w Świetlicy Głównej odbyło się kolejne już w tym roku Spotkanie Poetycko – Muzyczne. Tematyka, jak podpowiada nazwa miesiąca, w którym miało miejsce spotkanie, dotyczyła lata – pięknej pogody i słonecznych marzeń związanych z nadchodzącymi dniami i pięknymi perspektywami, jakie niosą wakacje. Opowiadania Mieszkańców o pięknych dniach, które każdy w sercu nosi, przeniosły nas w świat wyobraźni, a specjalnie przygotowane na czas kanikuły utwory muzyczne znanych polskich piosenkarzy, podkreśliły radość i przyjemność powracających wspomnień.
Podczas spotkania ciepło i z pełnym szacunkiem – z racji obchodzonego 23 czerwca Dnia Ojca – uczciliśmy również mieszkających w naszym Domu Ojców. Wspomnienia rodzin zawsze wypełniają nasze serca gorącym uczuciem, a słowa poetów podkreślają doniosłość corocznego święta.
A gdy komuś zabraknie słów, by wyrazić swą miłość i szacunek dla Ojca – zacytujmy:

„Mój tatusiu kochany
Kocham cię zawsze i wszędzie
Pamiętaj mój tato narwany, że Mania jest i zawsze będzie
Więc jutro wstaniemy raniutko, by pobiec do szkoły z ochotą
I opór dać żalom i smutkom
I łezkom i małym tęsknotom”

MARTYNA MARCZAK

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.