Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Prośba o wsparcie – przekaż 1,5% na rzecz Stowarzyszenia

„Nic milszego Panu Jezusowi uczynić nie możemy, jak pełnić w każdej chwili to, czego się od nas Bóg domaga.”

Św. Zygmunt Szczęsny Feliński

Szanowni Państwo

Starsi, chorzy, niepełnosprawni są wśród nas. Ich obecność przypomina, że w życiu potrzebujemy siebie nawzajem. Jest czas aktywności i działania na rzecz innych, jest czas przyjmowania pomocy. Jedno i drugie działanie ma głęboki sens i uszlachetnia człowieka. Jeżeli te dwie postawy wzajemnie się przenikają dobro szerzy się wokół nas, „ królestwo Boże jest pośród nas” .

Zespół Domów Pomocy Społecznej ma już długą tradycję i od wielu lat staramy się nieść pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Podejmujemy nowe wyzwania i realizujemy różne projekty, aby czas starości, niepełnosprawności mógł przebiegać w dogodnych warunkach, z odpowiednim zapleczem, w przyjaznej atmosferze. W tym roku zaplanowaliśmy realizację projektu: Bez barier”. Celem projektu jest przygotowanie podjazdu dla niepełnosprawnych i miejsca na rekreację przy budynku „Teresówka”.

Uprzejmie prosimy o wsparcie realizacji projektu przez przekazanie 1,5% swojego podatku na rzecz naszych Mieszkańców. Jako Stowarzyszenie Przyjaciół Świętego Zygmunta Felińskiego jesteśmy organizacją pożytku publicznego KRS 0000487932.

Jak mówi Słowo Boże: „Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg” 2 Kor 9, 7

Za wszelkie wsparcie i życzliwość serdecznie dziękujemy.

Z wyrazami wdzięczności

S. Barbara Koreń
Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół św. Zygmunta Felińskiego

Klauzula informacyjna dla darczyńców Stowarzyszenia