Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kończy się grudzień, kończy się rok…

  Tak niedawno prosiliśmy Pana o dobre przeżycie rozpoczynającego się 2018 roku, a już za nami Święta Bożego Narodzenia, a z nimi Imieniny Siostry Dyrektor Ewy Pollus.
  21 grudnia wraz z Mieszkańcami i Pracownikami naszego Domu, uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Św. w intencji Solenizantki, którą w naszej Kaplicy – pod przewodnictwem Księdza Kapelana – odprawili: Ks. Proboszcz Marek Sobkowiak i Ks. Wikariusz Maciej Stawski z Parafii Wniebowzięcia NMP i Św. Michała, Ks.Proboszcz Marek Kapitulski z Parafii Św. Rocha, a także Ks. Dziekan Grzegorz Baranowski – Proboszcz z Roska oraz Ojciec Hieronim Stypa OFM i Ojciec Włodzimierz Trendowicz OFM z Wronek.

  Czcigodnej Solenizantce życzymy:

  “Niech cię Pan błogosławi i strzeże.
  Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą,
  niech cię obdarzy swą łaską.
  Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.”
  ( Lb 6, 24-25 )


  21 grudnia w głównej świetlicy naszego Domu odbyło się spotkanie opłatkowe, podczas którego wszystkim zgromadzonym na sali Mieszkańcom i Pracownikom Domu złożyłyśmy wraz z Siostrą Dyrektor najserdeczniejsze życzenia dobrych i błogosławionych Świąt.
  W Wigilię Bożego Narodzenia Siostra Dyrektor odwiedziła oddziały i złożyła życzenia Mieszkańcom, którzy ze względu na stan zdrowia nie opuszczają swoich pokoi.
  Uczestnicząc w uroczystej Pasterce, dziękowaliśmy Dobremu Bogu za szczęśliwie przeżyte dni i prosiliśmy Bożą Dziecinę o wszelkie potrzebne łaski, o opiekę nad naszym Domem, naszymi podopiecznymi:

  “Podnieś rękę Boże Dziecię
  Błogosław Ojczyznę miłą…”

S. BARBARA BOROWIAK