Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

III Wielkopolskie Dni Sztuki i Zdrowia

  8 czerwca 2018 roku nasi Mieszkańcy udali się do zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej w Wieleniu, na III Wielkopolskie Dni Sztuki i Zdrowia.
  Spotkanie w towarzystwie podopiecznych z podobnych placówek, odbyło się w okalającym dom parku – wśród zielonych drzew i traw. Na początku ze swoim koncertem wystąpiła Natalia Nowaczyk. Młoda artystka wykonała piosenki z repertuaru Anny German i Ewy Demarczyk – między innymi utwory: „Być może”, „Tańczące Eurydyki” czy „Człowieczy los”. Pani Natalia swoim pięknym śpiewem wprowadziła wielu z nas w stan zadumy i refleksji. Następnym punktem programu był występ pięcioosobowego zespołu „Tango Fogg”. Przypomnieli nam oni stare, piękne piosenki: „Jesienne róże”, „Wiosna” czy „Nasza jest noc”.
  Pani Burmistrz Elżbieta Rybarczyk podziękowała wszystkim artystom za cudowne dźwięki, a organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek i kawę. Spotkanie w tak pięknej scenerii i wspaniałej, rodzinnej atmosferze dostarczyło nam wiele wzruszeń.
  Zadowoleni, z piosenką na ustach wróciliśmy do Domu i już z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Wielkopolskich Dni Sztuki i Zdrowia.

MAGDALENA GIERŁOWSKA