Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ZAWODY SPORTOWE

Żegnaj lato – witamy już jesień ….

24 września, przy ciepłych promieniach jesiennego słońca odbyły się zawody sportowe. Pierwsza taka impreza odbyła się 11 lat temu, a dziś to już tradycja.

Wydarzenie to przyciąga uwagę wielu Mieszkańców – także tych, którzy zazwyczaj spędzają czas przed telewizorem.

Dziś jednak niemal wszyscy gotowi byli do rywalizacji w przygotowanych konkurencjach. Konkurencji było dużo: skoki kangurków, tor przeszkód, wyścigi wózków, sprawne ręce, rzut woreczkiem do celu, bieg z jajkiem i przeciąganie liny.

Różny też był stopień trudności, ale wszystkie przeszkody zostawały pokonane. Wśród zdecydowanych faworytów tegorocznych zawodów byli panowie i to oni zdobyli większość nagród.

Podczas uroczystego wręczania nagród i dyplomów ufundowanych przez Dyrekcję Domu. Wszyscy zwycięzcy zostali uwiecznieni na fotografiach.

Nie można zapomnieć o roli publiczności, która głośno dopingowała koleżanki i kolegów. Przerwa między poszczególnymi konkurencjami została urozmaicona słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Panie Kucharki.

Uśmiechnięte twarze, głośne brawa, doping – taki właśnie obraz dzisiejszego spotkania pozostanie w naszej pamięci. Naszym pragnieniem zatem jest chęć spotkania się w tym samym albo i liczniejszym składzie za rok.

IWONA ZAGOZDON-SZMYT