Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Co z tą choinką?

 Świąteczny klimat udzielił się już naszym Mieszkańcom, ponieważ 3 grudnia odwiedzili w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego, kiermasz bożonarodzeniowy „ Idą Święta”
 Ozdoby z szyszek, wyroby z drewna, kartki świąteczne – piękne przedmioty, idealne prezenty pod choinkę. . . Wszystko to można było kupić, aby sprawić przyjemność swoim bliskim.
 Młodzi aktorzy przedstawili przygotowaną przez swoich wychowawców sztukę pt. „ Co z tą choinką?” Z ogromnym zachwytem podziwialiśmy talent uczniów, ich wielkie zaangażowanie, ale również przepiękną dekorację i wspaniałe stroje, które z ogromnym na pewno trudem przygotowali rodzice występujących w sztuce uczniów.
 Wzruszające przedstawienie nagrodzono wielkimi brawami. Mali artyści urzekli nas swoimi umiejętnościami, a ich śpiew na długo pozostanie w naszej pamięci. W radosnym nastroju rozśpiewani i pełni wrażeń wróciliśmy do naszego Domu.

AGNIESZKA MĄDRAWSKA

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.