Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Drogie Siostry i Szanowni Państwo!

Zwracam się dziś do wszystkich Pracowników naszego Domu wyrażając uznanie i wdzięczność za Państwa wysiłek, podejmowany każdego dnia, na poszczególnych stanowiskach pracy. Zakończył się audyt zewnętrzny. Za nami również zostaje wizyta, zainicjowana przez środowisko lekarskie z terenu naszego Powiatu. Odwiedzające nas osoby wyrażały pozytywną opinię o poziomie podejmowanych przez nas działań.

Kształtowanie przyjaznego wizerunku naszego Domu było i jest dla nas bardzo ważne. Wielokrotnie podkreślamy, że nasz Dom ma i będzie miał taką opinię, jaką sami sobie wystawimy poprzez nasze zaangażowanie i jakość świadczonej pracy. Dziś jest to chlubny obrazek, którego nie możemy utracić. Nie wolno też nam się zatrzymywać, ale ciągle pielęgnować ten skarb – naszą pracę – nasz Dom. Ten sukces jest efektem pracy wszystkich – całej naszej wspólnoty, za co dziś składam, Personelowi Zakonnemu i Świeckiemu, serdeczne słowa podziękowania. Cieszymy się owocami naszej pracy, tak wysoko ocenionej przez Audytora Zewnętrznego z PCBC S.A., który w jednym z dokumentów przesłanych do naszego Domu napisał:

“Wysokie kwalifikacje zawodowe pracowników, personelu medycznego, dobra znajomość psychologii ludzi starszych i schorowanych, duże doświadczenie zawodowe gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Serdeczność, uśmiech… wyrozumiałość i cierpliwość oto cechy, które charakteryzują wszystkich pracowników.”

To wielkie osiągnięcie całego Personelu, ale też i zobowiązanie, aby dołożyć wszelkich starań, by tego dorobku nigdy nie zaprzepaścić. Życzymy dziś sobie wzajemnie, abyśmy umieli doskonalić swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe, pomnażając dobro wokół siebie w służbie naszym Mieszkańcom.

Szczęść Boże!

Tekst listu skierowanego przez Siostrę Dyrektor do Personelu Domu.

Krystyna Heppner – Pełnomocnik Dyrektora ds. Jakości