Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Audyt zewnętrzny 2018

„Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki. ”

Jan Paweł II

15 lat minęło, odkąd nasz Zespół Domów Pomocy Społecznej zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2001 uzyskał Certyfikat Zarządzania Jakością.

Każdego dnia Dyrekcja wraz z wszystkimi pracownikami ZDPS starają się, by certyfikat ten nie tylko utrzymać, ale ciągle doskonalić procedury mające na celu konsekwentne ulepszanie naszych usług. Usług, które przede wszystkim służą dobru i bezpieczeństwu osób powierzonych naszej pieczy.

Od 11 do 12 grudnia odbył się kolejny już audyt zewnętrzny – audyt odnowienia. Audytem objętych zostało wiele obszarów funkcjonujących w naszej placówce.

Audytorzy reprezentujący PCBC S.A. w Warszawie nie stwierdzili żadnych nieprawidłowości, co jest powodem naszej głębokiej satysfakcji.

Cieszymy się, że poprzez codzienne nasze starania, codzienną pracę – choć w części możemy wypełniać zacytowane na początku przesłanie naszego Świętego Papieża.

Żaneta Jurdeczka

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.