Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zumba

Październik w naszym Domu zakończyliśmy kolejnym już w tym roku – ale jeszcze nie ostatnim – spotkaniem cyklicznym. Mieszkańcy zebrali się w Świetlicy Głównej, by uczestniczyć w Zumbie oraz olimpiadzie sportowej. Ćwiczenia ruchowe przy muzyce poprowadziła tym razem jedna z Mieszkanek – Pani Justyna Łukaszewska, która jest czynnym i prężnie działającym Członkiem Rady Samorządu Mieszkańców.
Zumba rozruszała wszystkich, którzy zamierzali powoli zapadać w zimowy sen. Podskoki, skręty i różne inne ćwiczenia zaproponowane przez prowadzącą, zainspirowały zebranych i wzmogły ich ochotę na udział w olimpiadzie sportowej. Konkurencje, takie jak: slalom, rzut woreczkiem, mini golf, skoki na skakance czy kręgle, nie tylko bawiły, rozwijały zdolność zdrowej rywalizacji, ale pokazały nam, że zawsze warto się ruszać. Ruch, to nie tylko zdrowie, ale również zabawa, która daje radość. Zabawa, której w te szare, pochmurne dni, jakimi darzy nas jesień, trzeba jak najwięcej.
Tak więc do zobaczenia już wkrótce, bo listopad w naszym Domu pełen będzie wspólnych spotkań – tych związanych z refleksją i wspomnieniami, ale i pełnych radości i zabawy. Mamy nadzieję, że w naszych sercach zapiszą one nowe wspomnienia.

MARTYNA MARCZAK

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.