Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ZABAWA SYLWESTROWA

29 grudnia 2016 r. odbyła się w naszym Domu cały rok przez wszystkich wyczekiwana Zabawa Sylwestrowa. Przybyło na nią wielu Mieszkańców pragnących w radosnym gronie pożegnać stary i przywitać nowy – 2017 rok.

Świetlicowy parkiet nie pustoszał nawet na moment – przy hucznych dźwiękach muzyki disco wszyscy tańczyli – każdy na swój sposób i według własnej koncepcji, co nie miało oczywiście żadnego znaczenia. Energia podsycana słodkimi przekąskami rozpierała balowiczów, więc zabawa udała się wyśmienicie… Sylwester, to okazja do zaprezentowania się w eleganckich, często błyszczących kreacjach, zatem na sali było niezwykle kolorowo. W ferworze zabawy nikt nie czuł upływającego zbyt szybko czasu, nie czuł zmęczenia – jednym słowem piękne popołudnie i wieczór.

Tańce, radość, śmiech, wspólne rozmowy i przekomarzania dobiegły jednak końca i znów trudno było się rozstać. Wszyscy zmęczeni, ale jakże szczęśliwi wrócili do swoich Domów – pełni wiary, że nadchodzący Nowy Rok nie będzie przynajmniej gorszy od mijającego…

MAŁGORZATA HOROSZKIEWICZ

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.