Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zabawa karnawałowa

  23 stycznia, korzystając z zaproszenia Mieszkańców i personelu sąsiedniego Domu Pomocy Społecznej, udałyśmy się z kilkoma Mieszkankami na karnawałową zabawę. Przygotowania trwały od samego rana – stroje, makijaże, fryzury …. Wszystko musiało błyszczeć .
  Na powitanie każdy gość otrzymał kolorowy balonik, co sprawiło, że sala zaczęła się mienić pięknymi barwami.
  Wesołe rytmy porwały wszystkich na parkiet – odbył się nawet konkurs tańca, którego jedną z laureatek została nasza Mieszkanka.
  Tańce, konkursy, wspólne zabawy, a po nich wspaniały poczęstunek, który zregenerował siły uczestników balu – dziękujemy. Dziękujemy za kolejne już zaproszenie i z niecierpliwością oczekujemy na następny bal – może tym razem w naszym Domu?
  Zachęcamy zatem do twórczej inwencji, bo przecież karnawał trwa, a czas niestety bardzo szybko umyka i miło będzie znów się spotkać. A jakie będą pomysły ? Wkrótce wszystko się okaże.

BEATA MARCINIAK

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.