Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

XII ZAWODY SPORTOWE

Korzystając z pięknej, letniej jeszcze pogody, 15 września zorganizowaliśmy dla Mieszkańców naszego Domu XII już zawody sportowe. Przyciągnęły one na plac za pawilonem Wojciechówka wyjątkowe tłumy uczestników i kibiców. Wśród kwiatów i drzew naszego pięknego parku wspólne spotkanie nabiera szczególnego charakteru.
Zawodnicy brali udział w siedmiu konkurencjach. Były to min. rzuty do celu, wyścigi na wózkach, tor przeszkód, bieg z jajkiem, kręgle czy przeciąganie liny.Zawodnicy brali udział w siedmiu konkurencjach. Były to min. rzuty do celu, wyścigi na wózkach, tor przeszkód, bieg z jajkiem, kręgle czy przeciąganie liny.
Zmęczeni lecz umocnieni duchowo otrzymanymi sakramentami wróciliśmy szczęśliwi do Domu.
Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a zwycięzcom na podium wręczano dyplomy i nagrody. W trakcie sportowych emocji był też czas na chwilę oddechu i słodki poczęstunek.
Na zakończenie przygotowano niespodziankę – wszyscy chętni mogli wziąć udział w „Zumbie”. Tańczyliśmy i ćwiczyliśmy w rytmach disco pod przewodnictwem instruktorki – Pani Karoliny. Nadszedł jednak czas pożegnania i zawody sportowe pozostały już tylko wspomnieniem.

IWONA ZAGOZDON-SZMYT