Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

WYJAZD NAD MORZE

  24 sierpnia wczesnym rankiem, wraz z Mieszkańcami i opiekunami z zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Chopina w Wieleniu wyjechaliśmy na upragnioną wycieczkę do Gąsek. Pogoda dopisywała więc zaraz po przybyciu na miejsce, wszyscy z uśmiechami na twarzach poszliśmy nad morze. I zaczęło się… Kąpiele, hasanie po plaży, moczenie nóg w morskich falach kołysanych lekką bryzą – po prostu relaks i odpoczynek!!! Największą radość sprawiło Mieszkańcom zbieranie muszelek i kolorowych kamyczków. Z nadzieją oczywiście, że może uda się między nimi znaleźć bursztyn. Nic z tego jednak, ale zabawa była przednia.
  Potem spacerkiem udaliśmy się do restauracji na posiłek. Wiadomo, że w takim miejscu nie mogło zabraknąć smacznej rybki. Wszyscy chcieli też kupić jakąś pamiątkę – sobie, czy bliskim – zatem wybraliśmy się na zakupy do pobliskich sklepików i stoisk. Każdy znalazł tam coś, co okazało się wyjątkowym.
  Nadeszła jednak godzina powrotu i twarze wszystkich posmutniały. Nie chciało się wracać z tak przepięknego miejsca, jakim jest nasz Bałtyk.
  Uczestnicy wycieczki zaliczyli ten wyjazd do najbardziej udanych, dlatego mamy taką cichutką nadzieję, że wrócimy tam jeszcze nie raz!

AGNIESZKA MĄDRAWSKA