Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wycieczka do Poznania

  „Wiesz dlaczego dzieci są szczęśliwe?
  Bo myślą tylko i wyłącznie
  O tym co tu i teraz
  Nie zamartwiają się przeszłością i przyszłością.
  Rób tak samo, a wszystko będzie dla Ciebie prostsze”

  Nasi Mieszkańcy chętnie wracają do beztroskich lat dzieciństwa, dlatego też pragnąc wspólnie świętować miniony Dzień Dziecka, w poniedziałek 3 czerwca wyruszyli do Poznania, by cieszyć się cudownym dniem, pięknym słońcem, wzajemnym towarzystwem, a przede wszystkim doświadczyć czegoś nowego. Wycieczkę rozpoczęliśmy od wizyty w Ogrodzie Botanicznym. Piękna pogoda pozwoliła nam zachwycić się głęboko darami natury. Kolory, zapachy otaczających nas piwonii, irysów, kwitnących cudownie drzew i krzewów zatykały dech w piersiach…
  Drugim przystankiem było nowe ZOO, w którym poznaliśmy gatunki zwierząt, o których wielu z nas nie miało pojęcia. Zadziwiający świat fauny, to te maleńkie stworzonka z rodziny myszowatych, ale też żyrafy, które choć z wysokości – spoglądały na nas przychylnym okiem. Niektórzy z uczestników wycieczki w bardzo bliskim kontakcie odkrywali przyjaźń , jaką darzą nas zwierzęta, bowiem między innymi gęsi, kozy i osiołki , bardzo chętnie podchodziły do nas domagając się głaskania.
  Każdy potrzebuje sił, by zdobywać nowy świat, nowe doświadczenia, zatem naszą eskapadę zakończyliśmy obiadem w McDonald’s. Czekamy z niecierpliwością na nowe przygody, które zapewne już wkrótce. . .
  Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania., jak każde dziecko pragniemy poznawać i cieszyć się każdym dniem, każdą chwilą.

MARCZAK MARTYNA