Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wycieczka do Poznania

  W poniedziałek – 19 listopada, liczna grupa naszych Mieszkańców wzięła udział w wycieczce do Poznania, której głównym celem był „ Jarmark Bożonarodzeniowy”.
  Dekoracje świąteczne są już właściwie wszędzie. W naszym Domu podczas spotkań na terapii zajęciowej tworzymy tradycyjnie mikołajki, bałwanki, choineczki i stroiki, ale też szukamy nowych pomysłów i inspiracji.
  W Poznaniu kolorowe lampki, udekorowane choinki, zapach sosny, jodły, a także pierników, pomarańczy i goździków sprawił, że przenieśliśmy się w bajeczny klimat zbliżających się świąt, na które – jak każdego roku – z niecierpliwością czekamy.
  Korzystając z okazji odwiedziliśmy również Stary Rynek, podziwiając jego architekturę, która swoimi kolorami i kształtami przyciąga uwagę i pomimo szarości jesiennego dnia, napełniła nas pozytywną energią.
  Był również czas na chwilę zadumy, bowiem wstąpiliśmy do Poznańskiej Fary i tam modliliśmy się gorąco, powierzając Najwyższemu nasz Dom i wszystkich jego Mieszkańców.
  Wycieczka była bardzo udana. Wróciliśmy zmęczeni nieco, ale rozbawieni, naładowani inspiracjami i energią zbliżających się Świąt.
  Magia oczekiwania na Boże Narodzenie inspiruje wszystkich. Zatem: do dzieła – twórzmy, pracujmy i przygotowujmy się tak, aby podczas najpiękniejszych Świąt roku, nasza radość była wielka.

MARTYNA MARCZAK