Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

WYCIECZKA DO PARKU GRZYBOWEGO

27 lipca Mieszkańcy pawilonu „Wojciechówka” wraz z opiekunami oraz Siostrą Łucją wybrali się do Parku Grzybowego w Piłce. Piękna pogoda i cudowne nastroje już od samego rana sprawiły, że czas upłynął bardzo szybko.
Po dotarciu na miejsce, naszym oczom ukazały się gigantyczne „modele grzybów”. Każdy gatunek był szczegółowo opisany, więc można było dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Podążając ścieżkami edukacyjnymi w głąb parku korzystaliśmy w pełni z uroków otaczającej nas przyrody.
Wśród drzew zobaczyliśmy też sarenkę, dzika oraz ogromnego jelenia, przy którym zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Nieopodal znajdowała się altanka, w której nieco już strudzeni odpoczywaliśmy, zajadając się różnymi smakołykami oraz przepysznymi lodami.
Wszystko, co dobre jak zwykle szybko się kończy. Żal wracać, jednak pełni pozytywnych i niezapomnianych wrażeń przyjechaliśmy szczęśliwie do Domu.

ANETA LENIAR

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.