Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Uroczystość imienin Siostry Dyrektor oraz występy z okazji Dnia Matki

W piątek 24 maja swoje imieniny obchodziła Siostra Dyrektor naszego Domu. W świetlicy zebrali się Mieszkańcy, Siostry, Kapelan oraz pracownicy naszego Domu.

Uroczystość rozpoczęła się od występów artystycznych z okazji Dnia Matki. Mieszkańcy śpiewali piosenki, recytowali wierszyki i tańczyli w rytm muzyki.

Po występach wszyscy zebrani zaśpiewali piosenkę, w której życzą m.in. zdrowia, szczęścia oraz Błogosławieństwa Bożego naszej Solenizantce. Mieszkańcy, pracownicy oraz Ksiądz Kapelan złożyli życzenia i wręczyli prezenty.

Uroczystość była wspaniałą okazją do świętowania Dnia Matki oraz imienin Siostry Dyrektor. Mieszkańcy mogli pokazać swoje talenty i zaprezentować się przed publicznością. Była to również okazja do integracji społecznej i spędzania czasu w miłej, rodzinnej atmosferze przy kawie i słodkościach.

Siostra Dyrektor podziękowała wszystkim za życzenia, udział, zaangażowanie oraz wspaniałą organizację.

Warto podkreślić, że organizacja takich uroczystości jest bardzo ważna dla Mieszkańców Zespołu Domów Pomocy Społecznej. Pozwala im to na poczucie się ważnymi i docenionymi. Daje im również możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i talentów.

Uroczystość z okazji imienin Siostry Dyrektor i występów Mieszkańców z okazji Dnia Matki z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.