Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Świat zmieniają ludzie z pasją

  17 czerwca 2018 r. w naszym mieście odbyły się III Targi Produktu Lokalnego
  „Z natury najlepsze”, podczas których z rąk Pani Burmistrz Wielenia Elżbiety Rybarczyk Nagrodę Burmistrza Wielenia dla Przedsiębiorcy Roku, kategoria – „EKSTRA” odebrała Dyrekcja naszego Domu – Siostra Dyrektor Ewa Pollus i Zastępca Dyrektora Siostra Barbara Borowiak.
  Siostra Dyrektor odbierając nagrodę podziękowała Pani Burmistrz Elżbiecie Rybarczyk oraz osobom, które decydowały o przyznaniu tak szczególnego wyróżnienia dla Sióstr i osób świeckich pracujących w naszym Domu. Swoim współpracownikom wyraziła wdzięczność za współtworzone dobro, które płynie z potrzeby serca, podkreślając, że kluczem do ludzkich serc jest miłość. To ona owocuje troską, poświęceniem i pełnym oddaniem w służbie potrzebującym Mieszkańcom.
  Mieszkańcy i Pracownicy naszego Domu przeżywają radość i dumę z otrzymanej przez Dyrekcję nagrody, doceniając codzienny trud i wysiłek jaki Siostra Dyrektor i Zastępca Siostry Dyrektor podejmują, aby było tutaj własne, wspólne miejsce na ziemi. Dla Mieszkańców – Ich Dom, dla Pracowników – miejsce szlachetnej pracy.

MAGDALENA ŁUKOMASKA – KORNIEWICZ I IWONA ZAGOZDON – SZMYT