Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Słodkie biesiadowanie w „tłusty czwartek”

  Czwartek 8 lutego, to w tym roku tradycyjny „tłusty czwartek” W godzinach przedpołudniowych Siostra Dyrektor zaprosiła Mieszkańców Domu na wspólne – z tej właśnie okazji – biesiadowanie w głównej świetlicy Domu. Mieszkańcy nie zawiedli i licznie przybyli na spotkanie. Miła i serdeczna atmosfera towarzyszyła „pączkowej uczcie” Przy wspólnej kawie i różnych innych ciasteczkach, czas niezwykle szybko upływał i jak zwykle rozmowom i przekomarzaniom się wzajemnym nie było końca.
  Wszystko umilała skoczna muzyka – min. w rytmach disco polo, która poderwała biesiadników do tańca, a także zachęciła do śpiewania znanych utworów.
  Czwartkowe spotkanie zakończyło okres zabaw karnawałowych w naszym Domu. Nastał czas przygotowań do Wielkiego Postu – do zadumy, refleksji i oczekiwania na Zmartwychwstanie Chrystusa.

KATARZYNA KUBIAK

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.