Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Rekolekcje Wielkopostne

  Rekolekcje wielkopostne to szczególny i wyjątkowy czas w roku liturgicznym Kościoła. Jest to czas próby, czas lekcji i nauki, kiedy uczymy się roztropności, mądrości ducha i stajemy się lepsi – tego czasu nie można zmarnować.

  W naszym Domu również przeżyliśmy piękne chwile rekolekcji, bowiem od niedzieli mogliśmy codziennie być bliżej Ukrzyżowanego, wielbić Go i prosić o tak potrzebne wszystkim łaski. Za sprawą Ojca Stanisława, który przybył do nas aż z Krymu, na nowo zagłębialiśmy się w Mękę naszego Pana. Rekolekcje zakończyła uroczysta Msza Święta, w której wszyscy braliśmy pobożny udział i podczas której nasza Współmieszkanka Małgosia, podziękowała Ojcu Stanisławowi za słowa do nas kierowane, życząc mu dalszych owocnych spotkań z wszystkimi, którzy jak my, pragną duchowo uczestniczyć w Krzyżowej Drodze naszego Zbawiciela.

S. MAŁGORZATA GRYCZAN

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.