Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Przyniosły radość

  Mieszkańcy naszego Domu pod czujnym okiem Pań Terapeutek, swoje codzienne warsztaty terapii zajęciowej odbywają teraz najczęściej na dworze. Piękna pogoda, ławeczki, stoliki, parasole – wszystko to pozwala spędzać czas w taki właśnie sposób. Od pewnego czasu w wieleńskiej wspólnocie zakonnej, goszczą wraz ze swoją Mistrzynią Siostry Nowicjuszki, które pragnąc włączyć się w życie Mieszkańców, zawitały też na ich zajęcia. Przy wtórze gitar pięknie śpiewały, ale i zachęcały do wspólnego śpiewu wszystkich, którzy tylko mieli na to ochotę. Rozmowom i świetnej zabawie nie było końca, a goszczące na wszystkich twarzach radosne uśmiechy, uwieczniono na zdjęciach wykonanych podczas tych miłych spotkań.
  Stare, polskie przysłowie mówi, że „Gość w dom – Bóg w dom”, zaś „przysłowia są mądrością narodów”. Zatem radujmy się chwaląc wspólnie Pana i dziękujmy naszym gościom za przeżyte razem chwile z nadzieją, że będzie ich dużo, dużo więcej.

DYREKTOR ZDPS RM – S. EWA POLLUS

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.