Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Prośba o wsparcie

Szanowni Państwo!
W związku z sytuacją epidemiologiczną nasz Zespół Domów stoi przed olbrzymim wyzwaniem. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych mieszkańców i personelu, przygotowujemy się na każdą ewentualność.

Pełni nadziei, apelujemy więc do przedsiębiorców i wszystkich ludzi o wielkich sercach o wsparcie naszego Zespołu Domów w tym szczególnym okresie. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, przyczyniającą się do wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego mieszkańców oraz personelu.

Podobnie jak inne domy pomocy społecznej w Polsce, potrzebujemy profesjonalnych środków ochronnych, tj.: półmasek ochronnych, masek chirurgicznych, rękawiczek nitrylowych, kombinezonów ochronnych, płynów dezynfekcyjnych, termometrów bezdotykowych.

W tym szczególnym czasie, każda – nawet najdrobniejsza pomoc – jest na wagę złota.

Dziękujemy za każdy gest!

Z uwagi na potrzebę zachowania bezpieczeństwa sposób dostarczenia darowizn rzeczowych będzie ustalany indywidualnie.

W przypadku chęci udzielenia wsparcia rzeczowego dla naszego Domu, prosimy o kontakt pod nr tel.: 67 256 21 99 , 666-354-137 do godz. 15:00

W związku z możliwością udzielenia naszemu Zespołowi Domów wsparcia finansowego, udostępniamy Państwu numer konta bankowego. Serdeczne Bóg zapłać!

Numer rachunku bankowego: 96 1240 3709 1111 0000 4204 1289 ( Bank PEKAO S.A. O/Czarnków)

Wspomniana wyżej sytuacja pochłonęła ogromne ilości naszych środków zważając, że każde zabezpieczenie należy pomnożyć przez tak dużą ilość osób. Prosimy o pochylenie się nad naszymi problemami i pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Dyrektor
ZDPS.RM w Wieleniu
S. Ewa Pollus