Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

PIKNIK W POTRZEBOWICACH

31 sierpnia liczna grupa Mieszkańców naszego Domu wyruszyła na wycieczkę do Potrzebowic. Część z nich zdecydowała się przebyć tę trasę pieszo. Wszyscy z wielką ciekawością i zapałem ruszyli na wędrówkę, mając do pokonania kilka kilometrów. Dopisywała nam piękna pogoda, a otaczające krajobrazy zadziwiały swoją malowniczością. Trzeba było jednak uważać i maszerować zgodnie z przepisami. Szczęśliwe dotarcie na miejsce było dla piechurów ogromną satysfakcją.
Na miejscu odważnych przywitali Mieszkańcy i pracownicy, którzy z różnych względów dojechali tam samochodem. Nasz piknik miał miejsce pod piękną, drewnianą wiatą. Chłonęliśmy zatem klimat lasu, zapach ogniska i przypiekających się na ruszcie kiełbasek. Po posiłku nadszedł czas na wspólną zabawę na polanie. Niektórzy odpoczywali na kocach rozłożonych pod drzewami, zaś chętni do wypoczynku czynnego, wzięli udział w zabawach z kolorową chustą i piłką. Nie mogło też zabraknąć śpiewu przy dźwiękach gitary oraz tańca zumby.
Wszyscy uczestnicy wyprawy jednogłośnie stwierdzili, że tak pięknie przeżyty dzień, wywołał na ich twarzach uśmiech i radość. Mieszkańcy podziękowali serdecznie Siostrze Dyrektor oraz pracownikom, za trud włożony w zorganizowanie wycieczki oraz niezapomnianą atmosferę.
Z tych wspaniałych przeżyć czerpać będziemy moc na dni, które wciąż przed nami, bowiem „Każda radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas powróci”.

JUDYTA OSTROWSKA