Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Piknik Rodzin w Szkole Podstawowej

12 czerwca Mieszkańcy naszego Domu zostali zaproszeni na obchody Dnia Rodziny w Szkole Podstawowej.

Dzieci świętowały miniony Dzień Matki i Dzień Dziecka oraz nadchodzący Dzień Ojca.

Uczniowie klasy III b i III c zaprezentowali swoim rodzicom oraz zaproszonym gościom przedstawienie pt: “Czarownice z Łysej Góry”.

Umiejętności aktorskie, muzyczne i teatralne młodych wykonawców zachwyciły wszystkich widzów. Przepiękna, bajkowa i czarodziejska sceneria, kolorowe stroje i śpiew sprawiły, że każdy z nich przeniósł się na te kilka chwil w inny świat – świat pełen magii i miłości, która każdemu z nas jest w życiu tak bardzo potrzebna.

Każdy rodzic jest dumny ze swojego dziecka i kiedy przeżywa z nim najważniejsze chwile życia, jest zwyczajnie szczęśliwy.

Nasi Mieszkańcy mieli zaszczyt uczestniczyć w jednej z tych pięknych chwil gdy: „moja Kochana Córka…, mój Kochany Syn…” ktoś ważny dla nas, ktoś kogo kochamy przechodzi do kolejnego etapu swojego życia i pragnie się tym dzielić – to jedyne i niezapomniane chwile.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym aktorom oraz ich wychowawczyniom za życzliwość i ofiarowany nam upominek, który ukazuje to, co ważne i cenne w życiu.

MARTYNA MARCZAK

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.