Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Piknik nad Marcinówką

  Ostatni dzień lipca Mieszkańcy naszego Domu spędzili na pikniku przy „Marcinówce” Przelotny, poranny deszcz nie był w stanie zatrzymać naszej wesołej gromadki, która wraz z opiekunami, już w porannych godzinach wyruszyła w drogę.
  Tradycyjnie, na piknikowych stołach znalazły się słodycze i napoje chłodzące, a po wzmacniającym posiłku rozpoczęły się gry i zabawy, a co za tym idzie – spalanie kalorii.
  Największym zainteresowaniem wśród gier, cieszyły się „piłkarzyki” Cały czas towarzyszyła nam muzyka, przy której Mieszkańcy pięknie się bawili. Miłą niespodzianką były pyszne lody. Dzień ten okazał się bardzo udanym. Wspólne zabawy, niekończące się rozmowy, żarty – wszystko to sprawiło, że nasi Mieszkańcy zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń wrócili do Domu.
  Teraz z ogromną niecierpliwością czekamy na zbliżający się wielkimi krokami, jedenasty już Piknik Rodzinny, który odbędzie się w naszym Domu…

KAROLINA DŁUGA

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.