Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ODDZIAŁOWA ZABAWA KARNAWAŁOWA

„I tylko taka mnie ścieżką poprowadź,

Gdzie śmieją się śmiechy w ciemności

i gdzie muzyka gra…”

Agnieszka Osiecka

W tym roku zakończenie karnawału na oddziale Zygmuntówka III piętro zakończyło się wspólną zabawą taneczną.. Obecność wyjątkowego gościa – Ojca Grzegorza – zakonnika, który w tym czasie przebywał w naszym Domu, uświetniła radosną atmosferę tak miłego popołudnia.

Od samego rana i Mieszkańcy i personel oddziału starali się o odświętną dekorację oddziału, szczególnie zaś o odświętne, karnawałowe stroje uczestników zabawy.

Wszystkim przypięto kolorowe kotyliony, które posłużyły również jako pomoc przy podziale wszystkich przybyłych uczestników na grupy. Należy bowiem wspomnieć, że oprócz tańców, śpiewów i słodkiego poczęstunku były liczne zagadki, zgadywanki, przebijanie balonów i inne konkursy, które stworzyły wesołą rywalizacją miedzy grupami. Z twarzy zgromadzonych nie znikały radosne uśmiechy, a minuty niestety nieubłaganie uciekały.

To przemiłe spotkanie zostało uwiecznione przez zaproszoną na zabawę terapeutkę – Panią Karolinę – na licznych fotografiach, a na zakończenie wykonano wspólne zdjęcie wszystkich jej uczestników.

S. KATARZYNA PIĄTKOWSKA

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.