Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Ochrona spraw Mieszkańców

Na naszej stronie umieszczamy wiele informacji dotyczących Mieszkańców, zmian, jakie zachodzą na oddziałach i w terenie, różnorakich imprezach ….
  Dzisiaj chcemy Państwu opowiedzieć nieco o naszej załodze.
  Dokładamy wszelkich starań, by Pracownicy byli dla Mieszkańców ze względu na codzienny z nimi kontakt, niemal drugą rodziną, by otaczali Ich swoją serdeczną opieką, wspierali w trudnych chwilach ….
  Mieszkańcy mają różne sprawy, których nie są w stanie sami załatwić, w życie wchodzą ciągle nowe przepisy, w obliczu których stają się oni często bezradni, ale też wiele zmian dotyczy również samego prowadzenia placówek tego typu, co nasza.
  Wszystko to sprawia, że musimy dbać o ciągłe uzupełnianie wiedzy pracowników poprzez szkolenia tak wewnętrzne, jak i zewnętrzne, na różnego rodzaju kursy podnoszące ich kwalifikacje i tym podobne działania.
  11 maja odbyło się w Poznaniu kolejne szkolenie pracowników domów pomocy społecznej dotyczące ochrony spraw Mieszkańców oraz aktualizacji obowiązujących przepisów.
  Certyfikat potwierdzający udział w nich otrzymały trzy nasze pracownice, które wysłuchały wykładów prowadzonych przez Adwokata, Panią Annę Zubkowską – Rojszczak.

S. EWA POLLUS