Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Noworoczne spotkanie z lokalnymi liderami

  Tak niedawno rozpoczęliśmy nowy rok. Rok szczególny dla naszej społeczności, bowiem minie wkrótce 910 lat od założenia Grodu i 670 lat Miasta – Wieleń.
  Władze miasta z Panią Burmistrz na czele przygotowują z tej okazji różnego rodzaju uroczystości i spotkania, które uświetnią te piękne rocznice.
  Dyrektor ZDPS. RM Siostra Ewa Pollus wraz z Prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Św. Zygmunta Felińskiego, Siostrą Barbarą Borowiak, otrzymały zaproszenie na noworoczne spotkanie z lokalnymi liderami, współpracującymi z Samorządem Gminy Wieleń oraz przedstawicielami Starostwa Powiatowego. Odbyło się ono 23 lutego w Hali sportowo-widowiskowej w Wieleniu.
  Spotkanie rozpoczęło się noworocznym wystąpieniem Pani Elżbiety Rybarczyk, a po nim wręczono nagrody Burmistrza Wielenia w dziedzinie społeczno -gospodarczej, kultury fizycznej i turystyki oraz kultury.
  Siostra Ewa Pollus otrzymała z rąk Pani Burmistrz list gratulacyjny i podziękowania za współpracę oraz działalność na rzecz naszej małej społeczności.
  Spotkanie zakończył Koncert Noworoczny.

S. BARBARA BOROWIAK