Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Mikołajki

  6 grudnia, to od wielu lat dzień, w którym podtrzymujemy w naszym Domu mikołajkową tradycję. Znakomity w tej roli Paweł Michalak, w asyście Śnieżynek oraz Mikołaja Juniora, odwiedził wszystkich Mieszkańców Domu. Każdy, z ogromną radością i ekscytacją witał Świętego Mikołaja.
  Były piosenki, wiersze, rozmowy, a także obietnice składane cichutko Mikołajowi na uszko. Mikołaj zaś, miał dla każdego przygotowane słodkie podarki, które ukryte były w wielkim worze. Całemu pobytowi oczekiwanych przez okrągły rok gości, towarzyszyły wesołe nastroje, a głośny dzwonek obwieszczał, że sędziwy dziadek przemierza kolejne korytarze oraz pokoje naszego Domu.
  „To był fajny i ciekawy dzień, długo będziemy go pamiętać” – to słowa niektórych Mieszkańców, wspominających te radosne chwile.
  I tak naprawdę bez znaczenia jest to, czy jesteśmy dziećmi, czy już poważnymi, dorosłymi osobami. Każdy cieszy się z takiej wizyty. Warto byśmy pamiętali o jednym – dobroć i bezinteresowne wnoszenie radości w życie drugiego człowieka, są zawsze bezcenne.

ANETA LENIAR