Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

MAM TALENT

W słoneczny październikowy poranek do świetlicy głównej domu przybyło wielu Mieszkańców aby kibicować uczestnikom w finałowych występach programu „Mam Talent”.

Pierwsza zaprezentowała swoje umiejętności Pani Justyna wykonując piosenkę Michaela Jacksona – jednego z największych artystów muzyki pop. W dalszej kolejności zespół taneczny „Tańczące pajączki” wykonał taniec Chocolate Choco Choco, Pani Małgorzata jako kowboj z Dzikiego Zachodu wykonała układ składający się z tańca i akrobacji.

Największym jednak zaskoczeniem był występ Pana Józefa, który w ostatniej chwili zastąpił swojego kolegę a do występu przygotowywał się 10 minut. Mieszkaniec podbił serca jury przygrywając na harmonijce ustnej utwór własnej kompozycji i w ten właśnie sposób został zwycięzcą pierwszej edycji „Mam Talent”.

ELŻBIETA GRAŚ

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.