Oficjalnie rozpoczęliśmy lato w naszym Domu! A jak najlepiej świętować tę porę roku? Oczywiście – wspólnym grillowaniem na świeżym powietrzu!
W ogrodzie zgromadzili się Mieszkańcy oraz Pracownicy naszego Domu, a także wyjątkowi goście – Mieszkańcy zaprzyjaźnionego Domu Pomocy Społecznej. Ten dzień miał szczególny, integracyjny charakter – bo nic nie smakuje lepiej niż wspólna obecność!
Wydarzenie rozpoczęli ksiądz Kapelan oraz Siostra Barbara, wicedyrektor naszego Domu, witając wszystkich serdecznymi słowami. Chwilę później ruszyło prawdziwe święto smaków – na stołach pojawiły się gorące kiełbaski, rogaliki i inne pyszności, a wszystko doprawione było dobrą energią i pogodnym nastrojem.
Nie zabrakło też ruchu – przygotowaliśmy zabawy i konkurencje na świeżym powietrzu, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Śmiech i rywalizacja w duchu przyjaźni – to coś, co kochamy najbardziej!
A gdy zabrzmiała muzyka… tańczyli wszyscy! Bo tu nie chodzi o kroki, tylko o radość
z bycia razem – ramię w ramię, serce przy sercu. Te chwile przypomniały nam, że wspólnota to największy dar.
Na zakończenie – prawdziwa eksplozja kolorów! Zabawa z proszkami Holi przemieniła nasze podwórko w tęczową przestrzeń radości. Kolory frunęły w powietrzu, a z nimi śmiech
i zachwyt – młodszych i starszych.
To był dzień, który pokazał, jak żywy, aktywny i pełen pasji może być Dom Pomocy Społecznej.
Dziękujemy wszystkim za obecność i za każdą chwilę uśmiechu – lato 2025 zdecydowanie należy do nas!