Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

  Dzięki pięknie rozwijającej się znajomości Stowarzyszenia Przyjaciół Świętego Zygmunta Felińskiego z Dyrekcją i Rodzicami Przedszkola w Wieleniu, 26 czerwca późnym popołudniem mogliśmy obejrzeć inscenizację zatytułowaną „ Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.
  W postacie z bajki wcielili się Rodzice. Zobaczyliśmy więc złą królową zadającą lusterku pytanie o to, kto jest najpiękniejszy na świecie oraz siedmiu krasnoludków, u których zamieszkała Śnieżka. Podziwialiśmy urodę Królewny i razem z krasnoludkami martwiliśmy się o jej zdrowie i życie. Mieszkańcy uważnie i z wielkim zaciekawieniem śledzili losy głównej bohaterki. Jak to zwykle w bajce bywa, zakończenie okazało się szczęśliwym, a obraz Śnieżki w objęciach księcia napełnił wszystkie serca szczęściem.
  Gromkie brawa i radosne śmiechy rozlegające się na widowni świadczyły o tym, że bajka bardzo się wszystkim podobała. Kończąc wspaniałe spotkanie, Siostra Barbara Borowiak – Przełożona Domu – serdecznie podziękowała za zaangażowanie i trud włożony w to przedsięwzięcie. Na ręce Dyrektor Przedszkola – Pani Bernardyny Nowakowskiej, wręczyła też upominki dla przedszkolnych dzieci.

AGNIESZKA MĄDRAWSKA