Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Koncert Danuty Mizgalskiej

 „ MUZYKA TO DUSZA WSZECHŚWIATA
 SKRZYDŁA UMYSŁU, LOT WYOBRAŹNI
 I WSZELKIE ŻYCIE”
  Platon

 8 stycznia 2019 roku to dzień, w którym Mieszkańcom naszego Domu w sercach zagrała muzyka. Dzięki uprzejmości Siostry Przełożonej w godzinach przedpołudniowych, w Kaplicy Domu odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu znanej poznańskiej artystki i piosenkarki – Pani Danuty Mizgalskiej.
 Siostra Dyrektor powitała licznie przybyłych do Kaplicy Mieszkańców, personel oraz zaprzyjaźnionych członków klubu seniora w Wieleniu.
 Podczas występu panowała radosna atmosfera, a zgromadzeni z ochotą włączali się w śpiewanie kolęd, co pozwoliło podtrzymać nastrój minionych Świąt Bożego Narodzenia.
 Repertuar artystki przeniósł wszystkich w świat wspomnień i refleksji, wywołując łzy wzruszenia, a jednocześnie radość ze wspólnego biesiadowania.
 Spotkanie napełniło wszystkich zgromadzonych pozytywną energią, a zadowoleni z pięknie spędzonego czasu Mieszkańcy, podziękowali Pani Danucie owacjami na stojąco.
 Serdecznie dziękujemy Siostrze Przełożonej za zorganizowanie tak miłego przedpołudnia, które mimo pochmurnej aury za oknem sprawiło, że w duszach Mieszkańców i gości zaświeciło słońce.

JOANNA CZERWIŃSKA WRAZ Z SAMORZĄDEM DOMU