Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

KIERMASZ WIELKANOCNY „ALE JAJA”

W Niedzielę Palmową, 29 marca 2015 r. mieliśmy okazję zaprezentować prace Mieszkańców naszego Domu na Kiermaszu Wielkanocnym zorganizowanym przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury „Strzelnica” w Wieleniu.

Na naszym stoisku były ozdobne jajka, stroiki, zające, kurczaki, kaczki, a także wiele innych ozdób świątecznych, wykonanych różną techniką w salach terapii zajęciowej. Poza ciekawą kolorystyką i dużą różnorodnością wystawiony do sprzedaży zbiór charakteryzowała atrakcyjna cena. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gipsowe odlewy w odcieniach szarości, który jest w tym okresie kolorem dominującym.

Zainteresowanie było jak zawsze ogromne. Nasi Mieszkańcy byli bardzo dumni, że ich prace zostały docenione przez odwiedzających „Strzelnicę”. Tegoroczny kiermasz urozmaiciły też swoimi występami dzieci.

Wszyscy, którzy tego dnia pojawili się w Ośrodku Kultury, mimo chwilami kapryśnej, marcowej pogody mogli poczuć świąteczną, radosną atmosferę.

AGNIESZKA MĄDRAWSKA

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.