Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Kiermasz świąteczny w Szamotułach

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Już za niespełna miesiąc powitamy Naszego Zbawiciela. Z tej okazji w piątkowe przedpołudnie, Mieszkanki naszego Domu wraz z opiekunami udały się do Szamotuł, gdzie w zaprzyjaźnionych Warsztatach Terapii Zajęciowej rozpoczyna się coroczny kiermasz ozdób.

Prace wykonane przez uczestników warsztatów wywarły na nas ogromne wrażenie. Spośród mnóstwa różnokolorowych kubków, eleganckich filiżanek, pięknych aniołów i innych wspaniałych ozdób, trudno było wybrać tę jedną, jedyną perełkę. Nie zabrakło także przetworów z własnych upraw, które mogą się przydać podczas przygotowania świątecznych potraw.\

Dla naszych Mieszkanek była to okazja do kupna dekoracji ozdabiających ich pokoje, ale również prezentów dla bliskich. Eksponowane produkty w mgnieniu oka znikały z półek… A my? Z uśmiechem na twarzach, z wypełnionymi po brzegi bagażnikami samochodów wróciłyśmy do Domu, aby podzielić się wrażeniami z naszymi przyjaciółmi i już wkrótce przyozdobić nasze mieszkania na ten piękny okres Bożego Narodzenia.

Z ogromnym podziwem gratulujemy S. Dyrektor i wszystkim, którzy przyczynili się do wykonania tych wspaniałych, cieszących oko każdego, kto na nie spojrzy – ozdób.

Karolina Bieguniak
Pracownik Socjalny