Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Dzień Babci i Dziadka

  Babcia i Dziadek – to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Kochają, wspierają, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie.
  24 stycznia z okazji tego pięknego święta zawitali do naszego Domu z programem artystycznym, uczniowie szkoły Podstawowej nr 2 w Wieleniu oraz ostatniej klasy Gimnazjum
  Młodzież bardzo przeżywała występ, ale pod czujnym okiem opiekunów recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli i składali życzenia. W wyjątkowej atmosferze młodzi artyści wspaniale odegrali swoje role. Mieszkańcy gromkimi brawami podziękowali im za występ. Niejedna łezka zakręciła się w oczach naszych Mieszkańców. Po części artystycznej młodzież wręczyła naszym Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. Dziękując z kolei za przeżycia, jakich nam dostarczyli – wręczyliśmy dzieciom słodkie podziękowania.
  Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość – uśmiech, radość i dumy na twarzach widzów. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków wyrażały rangę takich spotkań i wspólnie spędzonych chwil. Mamy nadzieję, że dzień ten na długo pozostanie w pamięci tak dzieci, jak babć i dziadków!
  Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Pani Iwony Stochaj i Księdza Grzegorza Grabowskiego. Dziękujemy za Waszą życzliwość, serdeczność i pamięć o Mieszkańcach naszego Domu.

IWONA ZAGOZDON – SZMYT