Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

  “Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy”

16 lutego gościliśmy w naszym Domu uczniów Gimnazjum imienia Jana Pawła II w Wieleniu wraz z opiekunami. Młodzież zaprosiła nas do uczestnictwa w programie artystycznym, który został przez nich przygotowany z okazji Dnia Babci i Dziadka.
W programie znalazły się piosenki, które wszyscy bardzo dobrze znamy: „Dumka na dwa serca”, „Dni, których nie znamy”, „Jej portret” i wiele innych. W wykonaniu młodych wokalistów brzmiały one jak balsam dla naszych uszu i przypomniały lata młodości…
Młodzież z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem występowała na naszej scenie, co sprawiło, że dzień ten rozpoczął się dla nas bardzo radośnie. Klimat, jaki się wytworzył zachęcał do codziennego obdarowywania wszystkich uśmiechem.
Na zakończenie tak miłego spotkania gimnazjaliści rozdali wszystkim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki, które sprawiły wiele, wiele radości oraz zaśpiewali gromkie “sto lat”.
Mimo, iż występ dobiegł końca nikt nie miał ochoty wracać do domu. Obecny w naszej świetlicy opiekun młodzieży – Ksiądz Grzegorz, zachęcił zatem wszystkich zgromadzonych – akompaniując jednocześnie na gitarze – do wspólnego śpiewania znanych piosenek.
Siostra Dyrektor dziękując za wspaniały występ obdarowała wszystkich słodkimi upominkami.

IWONA ZAGOZDON-SZMYT