Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Biblioterapia z Magdaleną Witkiewicz

  Mieszkańcy naszego Domu wzięli udział w akcji skierowanej do Seniorów przebywających w wielkopolskich domach pomocy społecznej, pod hasłem: „Niezapominajkowa Jesień – Biblioterapia z Magdaleną Witkiewicz w Domach Pomocy Społecznej”
  Książki Magdaleny Witkiewicz są wspaniałym przykładem lektur, które mogą pozytywnie oddziaływać na codzienność Seniora w Domu Pomocy Społecznej. Z pewnością podobają się Seniorom, wywołają uśmiech i poprawiają samopoczucie. Wśród znanych tytułów można znaleźć: „Pracownia dobrych myśli”, „Moralność pani Piontek”, „Milaczek”, „Ballada o ciotce Matyldzie”, czy „Czereśnie zawsze muszą być dwie”.
  Magdalena Witkiewicz jest autorką uwielbianą głównie przez kobiety. W swych powieściach porusza tematy samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania niełatwych wyborów, miłości. Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu.
  Seniorzy w naszym Domu lubią czytać i lubią słuchać, kiedy ktoś im czyta, dlatego z chęcią przystępujemy w ramach zajęć z biblioterapii, do czytania nowych powieści Pani Magdaleny Witkiewicz.

IWONA ZAGOZDON – SZMYT

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.