Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

50 urodziny Małgosi

  “Życie jest krótkie, Jak sen majowy.
  I pędzi wciąż naprzód, Jak strzała.
  Dla nas jest ono, Tylko jedną chwilą.
  Nie pozwól, By się ta chwila, ZMARNOWAŁA!”

  15 maja obchodziliśmy jubileusz pięćdziesiątych urodzin Pani Małgorzaty. Uroczyste spotkanie odbyło się w świetlicy oddziału, gdzie Pani Małgosia mieszka już od kilku lat. Więzi łączące ludzi przebywających z sobą każdego dnia zacieśniają się, więc cóż ważniejszego i milszego być może, jak spędzenie tak szczególnego dnia urodzin, w gronie najbliższych. Każda zresztą chwila razem spędzona jest dla naszej wspólnoty niezwykle cenna . . .
  Głośno zaśpiewane „Sto lat”, symboliczne 50 klapsów czerwoną różą, świeczki, tort i moc słodkości zawitało na stołach, a nad wszystkim górowała masa prezentów. Jednym słowem – wszystko, co mogło uradować jubilatkę i dać jej to co najważniejsze, nie tylko od święta ale każdego dnia – szczere gesty miłości no i szczęście . . .Piękne, bardzo ciepłe i serdeczne chwile: życzenia, łzy wzruszenia i nadzieja na przeżycie kolejnych lat w miłej, rodzinnej atmosferze.
  Kończąc spotkanie Pani Małgosia powiedziała „ Już niedługo 60 – tka, a to będzie jeszcze piękniejszy czas” I tego właśnie z całego serca jej życzymy.

MARTYNA MARCZAK