Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

50 lecie pobytu w ZDPS.RM.

7 lipca. Pan Antoni Wieczorek – Mieszkaniec oddziału Teresówka obchodził 50 lecie pobytu w naszym Domu. Tego dnia zgromadzili się wszyscy najbliżsi sercu Pana Antoniego, którzy przybyli do niego z serdecznymi życzeniami, kwiatami i prezentami. Wśród gości nie zabrakło oczywiście Siostry Dyrektor Ewy Pollus, Zastępcy Dyrektora – Siostry Barbary Borowiak oraz Ojca Grzegorza. Z życzeniami pośpieszyli też pracownicy Domu oraz współmieszkańcy. Wspólne świętowanie trwało od samego rana.
Przy odświętnie udekorowanym stole, zastawionym tortami, różnego rodzaju ciastami i owocami oraz kawą, Pan Antoni i jego goście wspominali najpiękniejsze chwile z wspólnie przeżytych w Wieleniu lat. Jubilat nie krył wzruszenia i podziękował wszystkim serdecznie za pamięć i ciepłe słowa kierowane do niego z okazji tak pięknego jubileuszu.

WIOLETTA NOWAK

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.