Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

108 urodziny Pani Marianny Świątkowskiej

7 marca obchodziliśmy w naszym Domu niecodzienny jubileusz. Pani Marianna Świątkowska – Mieszkanka Józefówki, obchodziła swoje 108 urodziny.

Jubilatka jest osobą bardzo skromną, pełną pogody ducha, a bystrością umysłu i pamięcią zaskakuje wielu. Swoje święto pragnęła obchodzić w gronie najbliższej rodziny, Dyrekcji Domu, a także Współmieszkańców. Po Mszy Świętej, w której uczestniczyli wszyscy bliscy sercu pani Marianny rozpoczęło się wspólne świętowanie przy kawie i smacznych wypiekach. Zapanowała radosna, domowa atmosfera. Pani Marianna dzieliła się bogatym doświadczeniem swojego życia, opowiadała zabawne anegdoty. Z jej ust padło wiele słów zawierających w sobie życiową mądrość, słów przepełnionych wiarą, ufnością i dziękczynieniem Bogu za dar długiego życia, które jak twierdzi pani Marianna „Całe jest w rękach Miłosiernego Boga i to On sam zadecyduje kiedy mnie stąd zabrać.” Chwile spędzone z Czcigodną Jubilatką były pełne radości, ale też wzruszeń

Z całego serca życzymy Dostojnej Jubilatce, aby Pan Bóg błogosławił każdy kolejny dzień Jej życia w dobrym zdrowiu oraz tak radosnego uśmiechu, jakim darzyła swoich gości w tym szczególnym, ważnym dla Niej, Jej rodziny i całej wspólnoty Domu, święcie.

S. MARTA JAGIELSKA