Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

101 urodziny Pani Zofii

  „Jakże dziś pięknie świeci słońce…
  taniec, zabawa, śmiechu wiele,
  mnóstwo pachnących kwiatów wszędzie
  a wokół … sami przyjaciele”.

  24 kwietnia był dniem szczególnym w naszym Domu. Tego dnia w wiosennym nastroju, atmosferze radości, wspomnień nasza Mieszkanka Pani Zofia Pachołek obchodziła 101 Urodziny, … dlatego wypadło odśpiewać 200 lat!!
  Z tej okazji na oddziale odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji Pani Zofii. Dostojną Jubilatkę odwiedziła Siostra Dyrektor Ewa Pollus, która z bukietem przepięknych róż życzyła, w imieniu swoim jak i Zastępcy Dyrektora Siostry Barbary Borowiak, zdrowia i Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata. Swoją obecnością, z kwiatami i mnóstwem serdecznych życzeń, zaszczycili szanowną Jubilatkę także członkowi Jej najbliższej rodziny: dzieci, wnuki i prawnuki.
  Podczas wspólnego świętowania przy przepysznym torcie Pani Zofia wyraziła swoją ogromną wdzięczność zarówno Siostrom zakonnym jak i personelowi świeckiemu opiekującym się na co dzień za wspaniałą opiekę i posługę przez te wszystkie lata Jej pobytu w naszym Domu.
  Każdy z nas chciałby dożyć tak wspaniałego wieku jak Pani Zofia. Jeszcze raz życzymy naszej Jubilatce zdrowia, wszelkiej pomyślności i Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata.

MAGDALENA ŁUKOMSKA-KORNIEWICZ

KOMUNIKAT

W związku z szybkim wzrostem w Polsce zachorowań wywołanych koronawirusem oraz sezonem zachorowań na grypę dyrekcja Zespołu Domów Pomocy Społecznej w Wieleniu wprowadza zakaz odwiedzin mieszkańców we wszystkich oddziałach domu!

W przypadku ciężkiego stanu mieszkańca dopuszczalna jest wizyta tylko jednej ZDROWEJ osoby.

Zakaz odwiedzin obowiązuje od 25. września 2020r. do odwołania.